Zkušenosti ve stavebnictví

Firma Fabián funguje pro své zákazníky napříč Středočeským krajem už více než patnáct let. Malou rodinnou společnost jsme zakládali v roce 2000, aniž bychom tušili, jak rychle se dál bude vyvíjet. Následující léta nám přinesly spoustu radosti a úspěchů v podobě stovek spokojených klientů, kteří si u nás objednávali všechny typy zednických i stavebních prací, od kompletní realizace hrubé stavby až po dílčí opravy.

Dodnes za sebou máme nespočet zakázek na rekonstrukcích bytů, bytových jader nebo koupelen, zateplování fasád na rodinných i panelových domech, pokládky podlah a další. Od samého počátku se snažíme poskytovat zákazníkům ty nejkvalitnější možné služby a podle jejich reakcí se zdá, že se nám to daří. Nechceme ale zůstat stát na místě, a proto svou nabídku neustále rozšiřujeme, ať už o celé nové kategorie služeb, nebo jen o zajímavé nové materiály a technologie.

Od naší firmy tak pokaždé dostanete služby, které Vám pomohou k modernímu a stylovému bydlení. Budeme rádi, pokud naši nabídku kdykoli vyzkoušíte, abyste se o tom přesvědčili sami. Věříme, že s naší společností budete stejně spokojeni jako naši stávající klienti!