Kontakty

Hledáte někoho, kdo by Vám postavil hrubou stavbu, vymaloval interiéry nebo kompletně zrekonstruoval byt? Ve Firmě Fabián zvládáme takřka všechny stavební a zednické práce a rádi poskytneme servis na míru i Vám. Níže uvedená kontaktní spojení můžete využít, chcete-li si naše služby objednat nebo se zeptat na cokoli, co Vás ohledně nich zajímá.

Firma Fabián
Petr Fabián

IČ: 69180741

Adresa:
Dělnické domky 521/1
250 01 Brandýs nad Labem

Telefon:
777 324 563

E-mail:
firmafabian@seznam.cz

Web:
www.firmafabian.cz

Svěřte svou stavbu, rekonstrukci nebo dílčí stavební úpravu někomu, kdo má v oboru přes patnáct let zkušeností a stovky pozitivních referencí! Ať už budete chtít jen vymalovat, nebo pro nás budete mít náročnou stavební zakázku, těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kde nás najdete ve středních Čechách

Pokud potřebujete někoho, kdo se vyzná ve stavebních a zednických pracích, kdo Vám kvalitně obloží koupelnu nebo postaví příjezdovou komunikaci, jste u Firmy Fabián správně. Své služby už řadu let poskytujeme zákazníkům po celých středních Čechách. Ačkoli si své zakázky nejčastěji hledáme v Brandýse nad Labem a jeho nejbližším okolí (Lysá nad Labem, Čelákovice, Praha), rádi za Vámi přijedeme i do dalších částí kraje. Navštívit nás ale přímo v našem sídle v Brandýse kdykoli můžete i Vy – naši provozovnu najdete v ulici Dělnické domky I, jen kousek od městského hřbitova nebo domu s pečovatelskou službou. Pokud se nás rozhodnete navštívit, prosíme o předchozí telefonickou dohodu, abyste se ujistili, že Vám budeme bezvýhradně k dispozici. Zaparkovat můžete během své návštěvy přímo v ulici, budete-li ale chtít, můžete k nám přijet také veřejnou dopravou – na nedaleké zastávce u pečovatelského domu Vám zastaví spoje č. 471, 472 nebo 417. Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!